niedziela, 14 kwietnia

Usługi transportowe HDS

Wyuzdane prace budowlane coraz częściej wymagają zastosowania profesjonalnych maszyn oraz urządzeń. Warto zdawać sobie sprawę jednakże o tym, aby wynajmować takie maszyny i urządzenia od fachowych firm, które oferują wyłącznie sprzęt bardzo wysokiej jakości, który posiada obowiązujące badania urzędu dozoru technicznego. Usługi dźwigowe to między innymi żurawie samojezdne, które odróżniają się ogromnym udźwigiem, ponieważ zakres ich działania mieści się od 10 do 35 ton.

Takie dźwigi mogą być wykorzystywane między innymi przy załadunku wielkogabarytowych materiałów budowlanych, takich jak elementy konstrukcji stalowych a także betonowych.
Kiedy zamówić dźwig?
Istnieje wiele sytuacji, w których potrzebne będą nam profesjonalne usługi wykonywane za pomocą dźwigów. Dźwig Świnoujście przyda nam się w głównej mierze przy montowaniu więźby dachowej, jak również układaniu stropów czy innych elementów konstrukcji dachowych. A dodatkowo, usługi dźwigami potrzebne są również w takich pracach jak budowa kładek, mostów czy wiaduktów drogowych. Są to zatem prace powiązane z robotami drogowymi, które wymagają sprawnych technicznie dźwigów o dużym zasięgu. Firmy oferujące usługi dźwigowe mają w ofercie również usługi transportowe. Warto być świadomym, że takie usługi podobnie jak dźwigowe muszą być wykonywane za pomocą przystosowanych do pracy budowlanych aut, a zatem samochodów ciężarowych wyposażonych w specjalny wysięgnik. Transport HDS Goleniów to samochód ciężarowy o łącznej długości paki ładunkowej aż 9 m i ładowności 17 ton, co umożliwia na załadunek w głównej mierze znacznej liczby materiałów budowlanych przeznaczonych na budowę. Przy tym samochód przystosowany jest do załadunku wielkogabarytowych materiałów, dzięki posiadaniu wysięgnika HDS o długości aż 15 m. Dzięki takiemu pojazdowi można przewieźć np elementy konstrukcji betonowych czy stalowych albo elementy przeznaczone do montażu hal magazynowych. Warto wspomnieć także o tym, że dźwigi wykorzystywane są też w branży reklamowej, ponieważ są potrzebne przy montowaniu dużych reklam zewnętrznych, na przykład takich jak banery, które umieszcza się na specjalnych tablicach. Jak się zatem okazuje, usługi dźwigowe i transportowe przydają się w w rzeczywistości wielu sytuacjach.

Sprawdź również informacje na stronie: Transport więźby dachowej .