niedziela, 14 kwietnia

Kasy fiskalne online – oferta

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wiąże się z wypełnieniem nałożonych na przedsiębiorców obowiązków. Jednym z takich podstawowych zadań jest konieczności rejestrowania dystrybucji transakcji handlowych za pomocą specjalnych urządzeń rejestrujących, takich jak kasy fiskalne. Obowiązek ten dotyczy tych przedsiębiorców, którzy sprzedają swoje towary, jak też świadczą usługi na rzecz klientów detalicznych, którzy nie mają zarejestrowanej działalności gospodarczej, jak też na rzecz rolników ryczałtowych.

W ustawie o podatku od produktów i usług znajdziemy również informację dotyczącą limitu obrotów bezgotówkowych, które zwalniają z obowiązku posiadania kasy fiskalnej przeznaczonej do rejestrowania dystrybucji. Jednakże zdecydowana większość przedsiębiorców ma obowiązek posiadania urządzenia rejestrującego, które służy do ewidencjonowania dystrybucji.
Ewidencjonowanie sprzedaży – jakie urządzenie wybrać?
Niewątpliwie warto zaufać sklepem internetowym, które specjalizują się zarówno w dystrybucji, jak również serwisowaniu urządzeń fiskalnych, czyli użytych do rejestrowania transakcji handlowych. W asortymencie takiego sklepu znajdziemy wyłącznie urządzenia pochodzące od uznanych producentów, którzy oferują swoim klientom rozwiązania wysokiej jakości, które odróżniają się innowacyjnością a także niezawodnością. Są to między innymi w drukarki fiskalne gdynia, które mogą stanowić szczegół złożonego systemu sprzedażowego albo też autonomiczne urządzenia przeznaczone do drukowania paragonów z różnych aplikacji. W ofercie znajdziemy też innowacyjne kasy fiskalne dostępne w licznych wariantach, a więc zarówno większe urządzenia, jak także mniejsze mobilne, które sprawdzają się w sprzedaży wysyłkowej. Na wyjątkową uwagę zasługują kasoterminale gdańsk, czyli urządzeniach wielofunkcyjne, które pełnią funkcję kasy fiskalnej, terminalu płatniczego oraz drukarki. Co za tym idzie, jedno urządzenie posiada moduł sprzedażowy, który pozwala na wystawienie paragonu czy dodanie towaru, a równocześnie obsługuje płatności bezgotówkowe, w tym płatności za pomocą telefonu, oraz drukuje paragony. Prócz tego, jest to urządzenie pracujące w trybie online, a zatem wyposażone w moduł GSM, Bluetooth oraz Wi-Fi.

Źródło: kasoterminal.