sobota, 2 grudnia

Bolące piersi – kosmetyki z wyciągiem z kapusty

W przypadku podrażnienia piersi, które może być spowodowane zarówno karmieniem, jak też miesiączką warto stosować stosownie wybrane preparaty kosmetyczne o działaniu łagodzącym oraz regenerującym. Warto wspomnieć o tym, że w tym przypadku dobrze sprawdzą się preparaty kosmetyczne, które w swoim składzie zawierają ekstrakty pozyskiwane z kapusty. Kapusta stanowi źródło witamin minerałów oraz substancji, które są biologicznie aktywne.

To wszystko korzystnie wpływa na złagodzenie dolegliwości bólowych, niemniej jednak również funkcjonuje regenerująco na skórę, czy też niweluje ryzyko wystąpienia rozstępów. Nie powinno więc budzić zaskoczenia, że coraz więcej kobiet w ciąży, ale też że w czasie karmienia stosuje naturalne kremy żele a także okłady, które zawierają naturalny wyciąg z kapusty.
Sposób na bolące piersi – na co zwrócić uwagę?
Niestety bolące piersi czy także piekące a także pękające sutki to duży problem kobiet, które są w okresie karmienia jak także w okresie ciąży. Pamiętajmy jednak o tym, że te przykre dolegliwości można zniwelować za pomocą stosowania odpowiednio dobranych kosmetyków naturalnych, czyli organicznych. Kosmetyki naturalne oparte są na podstawie wyciągów z roślin, nie zawierają w swoim składzie syntetycznych dodatków na przykład takich jak parabeny czy także substancje barwiące. Co za tym idzie, stosowanie takich kremów czy okładów w okresie karmienia czy również w ciąży jest bezpieczne dla dziecka. Pamiętajmy również o tym, że takie preparaty to wiele korzyści prozdrowotnych dla kobiet. Co najistotniejsze, stosowanie takich okładów żelowych z wyciągiem z kapusty to między innymi ulga jak też zmniejszenie przesuszenia skóry działanie nawilżające regenerujące a także wygładzające. Takie preparaty mogą być stosowane także w sytuacji kobiet, które zmagają się z bólem piersi pojawiającym się w w trakcie menstruacji. Pamiętajmy o tym, że preparaty kosmetyczne tego rodzaju wyróżniają się przyjemnym zapachem, zwykłą a także szybką aplikacją, jak równie szybkim skutkiem działania. Warto więc już dzisiaj kupić żelowe okłady na piersi zawierające naturalny ekstrakt z kapusty. Stosowanie takiego żelu z całą pewnością przyniesie ulgę w przypadku bolących piersi, niemniej jednak także podrażnionych sutków.

Warto sprawdzić: https://brassipharma.com