sobota, 20 sierpnia

Jak zamówić tanie kubki reklamowe

Każda firma, która decyduje się przeznaczać w budżecie środki na działania reklamowe, nie może zapominać o pieniądzach na gadżety reklamowe dla klientów. Wszyscy wiedzą, że gadżety są tanie, nie zawsze przydatne, ale pomimo tego jako klienci doceniają tego typu gest ze strony firmy, z której usług albo towarów korzystają. Największą popularnością wśród firmowych gadżetów cieszą się tanie kubki reklamowe.

Ażeby powierzyć wykonanie takich prezentów dla swoich klientów, wystarczy wysłać do firmy zajmującej się produkcją gadżetów swoje logo lub napis, który ma odnaleźć się na kubku. Następnie jej pracownicy wysyłają e-mailowe podgląd projektu. Po jego akceptacji kubki są wykonywane. Jeżeli ktoś wyszukuje bardziej nieszablonowych pomysłów, może zdecydować się na odblaski z nadrukiem. To popularne pośród firm, które tworzą produkty dla dzieci – do plecaków można dodawać firmowe odblaski, ażeby dzieci były widoczne w drodze do szkoły. Swoim klientom można podarować też zegary reklamowe. Zazwyczaj są to zegary ścienne, które na tarczy oprócz cyframi mają nadrukowane firmowe logo. Zegary z logiem producenta leków widzą w prawie każdej aptece. Zaś w sklepach spożywczych można natknąć się na zegar, który reklamuje produkty żywnościowe albo napoje sprzedawane w tym sklepie.
Gadżety reklamowe to jeden z tańszych możliwości na to, by dostać przychylność klientów. To także forma promocji, która może na stałe zagościć w ich domach i kiedy po raz kolejny będą musieli coś kupić, istnieje duże prawdopodobieństwo, że wybiorą firmę, której kubek, czy breloczek widzą codziennie w swoim domu. Wyprodukowanie gadżetów firmowych dla swojej marki nie jest trudne. Cały proces może odbywać się przez internet, więc nie wymaga dużego zaangażowania. W dodatku, gadżety zamawiane w ilościach hurtowych nie będą wcale drogie, więc skorzystanie z tej formy promocji jest bardzo łatwe a może przynieść wymierne korzyści. Z jednej strony klienci będą kojarzyć markę i lepiej ją zapamiętają. Z drugiej strony, będą wobec niej bardziej przychylni, robiąc kolejne zakupy.

Więcej informacji: odblaski z nadrukiem.